Międzynarodowa Szkoła Barmanów i Sommelierów

Szkolenie Flair - 10 dni
Map
warszawa
(mazowieckie)
 
Jest to intensywne Szkolenie z zakresu sztuki barmańskiej jaką jest FlairSkupia się przede wszystkim na najbardziej potrzebnym i wykorzystywanym working flair. Ten niedoceniany w Polsce, a popularny na świecie styl obsługi klientów niesie za sobą liczne profity zarówno dla barmana jak i jego pracodawcy. Pracujący w tym stylu barmani są w stanie obsłużyć większą liczbę klientów, a dzięki technice free pouring są dokładni. Triki robią wrażenie na gościach, którzy chętniej powrócą do baru, ponieważ przestanie on kojarzyć się z nudnym oczekiwaniem w kolejce. 
 
Working flair nie jest cyrkową sztuką żonglowania pustymi butelkami, lecz praktyczną umiejętnością tworzenia koktajli i korzystania ze znajdujących się za każdym barem butelek pełnych alkoholu, sprzętów barmańskich, lodu, etc. Nowatorski i w pełni profesjonalny styl working flair podnosi sprzedaż i prestiż lokalu oraz samego barmana. Śledząc światowe trendy oraz ruch turystyczny w Polsce należy spodziewać się, iż w krótkim czasie w naszych barach zagoszczą coraz bardziej wymagający klienci, a zatrudniani barmani będą wykwalifikowani, aby spełnić ich oczekiwania. 
 
Szkolenie Flair w MSBiS ma celu podniesienie kwalifikacji zawodowych barmana klasycznego, tak aby jego praca była bardziej efektywna i efektowna. Daje także podstawy do dalszych treningów i rozwijania umiejętności Flair, a w rezultacie startu w zawodach barmańskich.
 
Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach, a po ich zakończeniu zapewniamy dostęp do profesjonalnie przygotowanej sali treningowej i konsultacje trenerskie. Przez pierwszy miesiąc nieodpłatnie, następnie po wykupieniu abonamentu.
 
Sprawdź najbliższy termin na www.msbis.com 
 
 
Zadzwoń: (22) 425 54 66