Ogólnopolska Szkoła Barmanów

Szkolenie Barmańskie II Stopnia
Map
Cała Polska

Ogólnopolska Szkoła Barmanów to znana i ceniona akademia sztuki barmańskiej. Jesteśmy obecnie największą tego typu instytucją w Polsce. Na przestrzeni lat przeszkoliliśmy tysiące osób, a naszych absolwentów – profesjonalnych barmanów, kelnerów i menedżerów – można na co dzień spotkać
w najlepszych klubach i restauracjach na terenie całej Polski i poza jej granicami.

W jako jedynej tego typu instytucji można u nas odbyć jeden dzień szkolenia bezpłatnie

Szkolenie Barmańskie II Stopnia to jedyne tak kompleksowe i obszerne szkolenie w Polsce – trwa 2 tygodnie (65 h). Przeznaczone jest dla wszystkich chętnych, nie trzeba mieć ukończonego Szkolenia I Stopnia ani praktyki za barem. Zawiera wszystkie elementy Szkolenia I Stopnia i jest rozszerzone o panele degustacyjne niespotykanych w Polsce alkoholi, zagadnienia sommelierskie, baristyczne, kelnerskie, miksologię molekularną, zastosowanie ciekłego azotu w miksologii, flair, układanie karty win i kart alkoholi, cygara, nowoczesne urządzenia wykorzystywane w pracy za barem, komputerowe systemy obsługi (gastro POS, gastro SZEF, CHART), techniki zwiększania przychodu, inwentaryzację, rozliczanie baru, zarządzanie barem, elementy Szkoleń Menedżerskich i wiele innych.

Na Szkoleniu II Stopnia wszystkim omawianym grupom alkoholi towarzyszą profesjonalne panele degustacyjne. Tylko u nas masz możliwość poznać tak szeroki asortyment alkoholi (to ponad 200 marek, wiele niespotykanych w Polsce) i spróbować wyjątkowych trunków z całego świata. Jednak szkolenie to przede wszystkim praktyka (80% zajęć). Ćwiczenia są niezbędne, aby stać się profesjonalistą i znaleźć pracę w najlepszych lokalach w Polsce i zagranicą.

Wszyscy uczestnicy Szkoleń Barmańskich otrzymują ekskluzywnie wydaną książkę ”Alkohole i koktajle świata”, autorstwa Łukasza Zarzeckiego i Macieja Zarzeckiego, założyciela Ogólnopolskiej Szkoły Barmanów.

Po zdaniu egzaminu kursanci otrzymują Certyfikat Barmana II Stopnia w języku polskim i angielskim (każdy certyfikat posiada unikalny hologram, który uniemożliwia jego skopiowanie).

Każdy z uczestników ma także prawo do nieodpłatnego powtarzania szkolenia w celu dalszych ćwiczeń, konsultacji czy dodatkowego przygotowania do egzaminu. Zależy nam, aby każdy legitymujący się Certyfikatem Ogólnopolskiej Szkoły Barmanów był przygotowany perfekcyjnie do wykonywanego zawodu.

Szkolenia Barmańskie II Stopnia organizowane są w Warszawie, Wrocławiu i Łodzi.

Cena: 1100 zł

Informacje i zapisy:

226164351

biuro@szkolabarmanow.pl

www.szkolabarmanow.pl