Ogólnopolska Szkoła Barmanów

Szkolenie Barmańskie I Stopnia
Map
Cała Polska

Ogólnopolska Szkoła Barmanów to znana i ceniona akademia sztuki barmańskiej. Jesteśmy obecnie największą tego typu instytucją w Polsce. Na przestrzeni lat przeszkoliliśmy tysiące osób, a naszych absolwentów – profesjonalnych barmanów, kelnerów i menedżerów – można na co dzień spotkać w najlepszych klubach i restauracjach na terenie całej Polski i poza jej granicami.

W jako jedynej tego typu instytucji można u nas odbyć jeden dzień szkolenia bezpłatnie

Szkolenie Barmańskie I Stopnia jest bardzo intensywnym, czterodniowym (30 h) szkoleniem, które połączone z innowacyjną metodyką nauczania daje wyjątkowe efekty.  Ma najbardziej rozbudowany na rynku program, opracowany z myślą o praktycznym przygotowaniu do zawodu. Większość czasu - ponad 80% to ćwiczenia praktyczne na oryginalnych alkoholach, za prawdziwym na co dzień używanym barem, w związku z czym uczestnicy trenują w naturalnym środowisku barmana.

Osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze sztuką barmańską, po zakończeniu szkolenia mogą od razu rozpocząć pracę, wyróżniając się przy tym profesjonalizmem i przekrojową wiedzą. Osoby już pracujące za barem mogą pogłębić swoją dotychczasową wiedzę, zdobyć nowe umiejętności i podnieść  swój profesjonalizm.

Wszyscy uczestnicy Szkoleń Barmańskich otrzymują ekskluzywnie wydaną książkę ”Alkohole i koktajle świata”, autorstwa Łukasza Zarzeckiego i Macieja Zarzeckiego, założyciela Ogólnopolskiej Szkoły Barmanów.

Po zdaniu egzaminu kursanci otrzymują Certyfikat Barmana I Stopnia w języku polskim i angielskim (każdy certyfikat posiada unikalny hologram, który uniemożliwia jego skopiowanie).

Każdy z uczestników ma także prawo do nieodpłatnego powtarzania szkolenia w celu dalszych ćwiczeń, konsultacji czy dodatkowego przygotowania do egzaminu. Zależy nam, aby każdy legitymujący się Certyfikatem Ogólnopolskiej Szkoły Barmanów był przygotowany perfekcyjnie do wykonywanego zawodu.

Szkolenia Barmańskie I Stopnia organizowane są w Warszawie, Szczecinie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Katowicach, Krakowie, Bydgoszczy, Białymstoku,  Olsztynie, Rzeszowie, Trójmieście i Lublinie.

Cena: 650 zł

Informacje i zapisy:

226164351

biuro@szkolabarmanow.pl

www.szkolabarmanow.pl