Międzynarodowa Szkoła Barmanów i Sommelierów

Barman / SZKOLENIE FLAIR - 10 dni
Map
Kraków
(małopolskie)

Jest to intensywne Szkolenie z zakresu sztuki barmańskiej jaką jest Flair. Skupia się przede wszystkim na najbardziej potrzebnym i wykorzystywanym working flair.

Ten niedoceniany w Polsce, a popularny na świecie styl obsługi klientów niesie za sobą liczne profity zarówno dla barmana jak i jego pracodawcy. Pracujący w tym stylu barmani są w stanie obsłużyć większą liczbę klientów, a dzięki technice free pouring są dokładni. Triki robią wrażenie na gościach, którzy chętniej powrócą do baru, ponieważ przestanie on kojarzyć się z nudnym oczekiwaniem w kolejce.

Working flair nie jest cyrkową sztuką żonglowania pustymi butelkami, lecz praktyczną umiejętnością tworzenia koktajli i korzystania ze znajdujących się za każdym barem butelek pełnych alkoholu, sprzętów barmańskich, lodu, etc. Nowatorski i w pełni profesjonalny styl working flair podnosi sprzedaż i prestiż lokalu oraz samego barmana. Śledząc światowe trendy oraz ruch turystyczny w Polsce należy spodziewać się, iż w krótkim czasie w naszych barach zagoszczą coraz bardziej wymagający klienci, a zatrudniani barmani będą wykwalifikowani, aby spełnić ich oczekiwania.

Szkolenie Flair w MSBiS ma celu podniesienie kwalifikacji zawodowych barmana klasycznego, tak aby jego praca była bardziej efektywna i efektowna. Daje także podstawy do dalszych treningów i rozwijania umiejętności Flair, a w rezultacie startu w zawodach barmańskich.

Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach, a po ich zakończeniu zapewniamy dostęp do profesjonalnie przygotowanej sali treningowej i konsultacje trenerskie. Przez pierwszy miesiąc nieodpłatnie, następnie po wykupieniu abonamentu.

Sprawdź najbliższy termin na www.msbis.com           

Napisz: sekretariat@msbis.com

Zadzwoń: (22) 425 54 66

Zasady zapisów i rezerwacji miejsc:

Aby zarezerwować miejsce w grupie - zapisać się na wybrany termin Szkolenia lub Kursu należy wpłacić zadatek* w wysokości połowy ceny ostatecznej lub opłacić całkowity koszt Szkolenia.

Płatność gotówką w sekretariacie Szkoły przy ul. Wspólnej 65A w Warszawie (od poniedziałku do piątku w godzinach pracy biura: 9.00 – 17.00) lub płatność przelewem na konto bankowe.