Wulkanizator

GASTAMO Job Service
Map
Offenburg - Niemcy
(zagranica)
09.10.2018

Niemiecka firma Reifen Dinser GmbH, zajmująca się naprawą i kompleksową obsługa serwisową pojazdów, poszukuje pracownika na stanowisko: Wulkanizator.

Prosimy o podanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska oraz nr referencyjnego: 0006

Miejsce pracy: Hauptstrasse 16, 77652 Offenburg

Data rozpoczęcia pracy: październik 2018

Obowiązki: naprawa i wymiana opon, sprawdzanie ciśnienia w kołach, prace porządkowe i magazynowe.

Wymagania:

- znajomość j, niemieckiego

- doświadczenie w montażu/ wymianie opon

- mile widziane wykształcenie w zawodzie mechanika samochodowego lub wulkanizatora

- dobra organizacja pracy, systematyczność

Oferujemy:

-  umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach

-  WYNAGRODZENIE miesięczne: 1800 euro brutto

-  Możliwe zakwaterowanie (do uzgodnienia z pracodawcą)

-  wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Gastamo Job Service – praca – sukces - satysfakcja

Aplikacje prosimy kierować na adres: biuro@gastamo.pl

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr te.: 535 050 928