Szef kuchni

Restauracja Nie Lada Ryba
Map
Olsztyn
(warmińsko-mazurskie)
02.12.2017

TWOJE GŁÓWNE ZADANIA:

  • Koordynowanie, kierowanie, planowanie i nadzorowanie
    wszelkich czynności  związanych z organizacją pracy kuchni
  • Odpowiedzialność za realizację budżetu gastronomicznego,
    przewidywanie i planowanie wydatków związanych z działalnością
    gastronomiczną hotelu
  • Kontrola produktywności działu kuchni, stanów magazynowych
    (w tym przeprowadzanie inwentaryzacji) oraz racjonalne gospodarowanie towarem
  • Nadzorowanie kontaktów z dostawcami, negocjowanie warunków zakupu
  • Odpowiedzialność za utrzymanie produkcji i serwisu na najwyższym poziomie

MY:

  • Oferujemy pracę w młodym zespole, przyjaznej, nieformalnej atmosferze
  • Zapewniamy umowę o pracę, dostęp do strefy Wellnes & Spa  w naszym hotelu
  • Dajemy realną możliwość budowania twojej ścieżki rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie

TY:

  • Masz minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na kierowniczym stanowisku
    w renomowanej restauracji
  • Doskonale orientujesz się jakie są aktualne trendy gastronomiczne
  • Potrafisz umiejętnie i efektywnie zarządzać, szkolić i motywować zespół
  • Znasz przepisy: HACCP oraz bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Jesteś zorientowany na realizację wyznaczonych celów
  • Cechuje Cię doskonała organizacja pracy własnej oraz kreatywność i innowacyjne podejście do postawionych zadań
  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Cechuje Cię nieustające poczucie humoru, wieczny optymizm oraz wysoka kultura osobista

Dołącz do nas ,proszę o przesłanie cv na adres anna.smilgin@gmail.com lub kontakt pod numerem tel. 509154174

Proszę o przesłani cv na adres anna.smilgin@gmail.com lub kontakt pod numerem tel. 509154174