Kucharz/kucharka - praca w kameralnej restauracji

Jobs Plus
Map
Heimbuchenthal
(zagranica)
10.11.2017

Rodzinny biznes, kameralna i niepowtarzalna atmosfera bawarskiej miejscowości.

Nazywamy się Jobs Plus i jesteśmy agencją zatrudnienia. Jednym z naszych Klientów jest właściciel rodzinnego, czterogwiazdkowego hotelu w Niemczech.
Aktualnie poszukujemy kucharza do hotelowej restauracji, która słynie z wykwintnych potraw.

To świetna okazja na zdobycie cennego doświadczenia w gastronomii, pracując w przyjaznej atmosferze.

Brzmi dobrze? Jeśli tak - aplikuj na stanowisko:

KUCHARZ (Niemcy – Heimbuchenthal)

Twoje obowiązki:

  • przygotowywanie potraw kuchni międzynarodowej pod okiem Szefa Kuchni (doskonała szansa jeśli wiążesz swoją przyszłość w tym zawodzie!)
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Nasze wymagania:

  • wykształcenie gastronomiczne
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza
  • znajomości języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • motywacja, chęć do pracy i dalszego rozwoju
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Zobacz co możemy Ci zaoferować:

  • bezpłatne zakwaterowanie na miejscu i pełne wyżywienie we wszystkich dniach pracy!
  • pracę od zaraz na pełny etat, z możliwością długoterminowej współpracy
  • będziesz zatrudniony na podstawie umowy o pracę tymczasową wraz ze wszystkimi świadczeniami, m.in. urlop płatny czy L4
  • zapewnimy pomoc w formalnościach związanych z wyjazdem, a nasz konsultant będzie z Tobą w stałym kontakcie podczas trwania kontraktu

Prześlij do nas swoje CV na adres zagranica@jobsplus.pl z dopiskiem KUCHARZ/NIEMCY/HEIMBUCHENTHAL

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Bonarka 11, 30-415 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego. Zezwalam na przekazywanie moich danych osobowych w celu określonym powyżej za granicę do krajów Unii Europejskiej.”

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.