Kucharz/Kucharka

Azymut Agencja Zatrudnienia
Map
Lubin, Legnica, Polkowice, Głogów
(dolnośląskie)
08.11.2017
Azymut Agencja Zatrudnienia jest licencjonowanym podmiotem działającym w oparciu o wpis do  Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11746. Obecnie dla naszego klienta, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Lubin, Polkowice, Legnica, Głogów
NR REF.S/218/17

Zakres obowiązków:

- przygotowywanie potraw i dań dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.
Od kandydatów oczekujemy:
- wykształcenie minimum zawodowe,
- znajomość branży gastronomicznej,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- bardzo dobra organizacja pracy, dyspozycyjność.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- uczestnictwo w szkoleniach,
- ciekawą pracę o dużym stopniu samodzielności,
- pakiet zdrowotny, ubezpieczenie grupowe,
- dodatkowe świadczenia socjalne w ramach ZFŚS,
- karta MultiSport.

Aplikacja powinna zawierać klauzulę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.”

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Galeria Cuprum Arena (III poziom)
ul. Sikorskiego 20
59-300 Lubin

tel.693013524

mail: specjalista@azymut-praca.pl