Kucharz / kucharka ze znajomością niemieckiego do restauracji w Cottbus Niemcy

Agencja Pracy PolFach
Map
Cottbus
(zagranica)
06.12.2017

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiej restauracji z miasta Cottbus: kucharza. Kandydaci muszą posiadać wykształcenie ukierunkowane, doświadczenie oraz mówić dobrze po niemiecku.

Opis / Obowiązki:

  • Miasto: Cottbus, Niemcy
  • Praca jest aktualna od stycznia 2018
  • Okres pracy: na stałe w niemieckiej restauracji
  • Praca na pełny etat, 5 do 6 dni w tygodniu, ok. 175 godzin miesięcznie
  • Godziny pracy są na 3 zmiany: 7 do 16, 11 do 21 i 16 do 24
  • Główne zadania:
  • Przygotowywanie potraw kuchni niemieckiej według przepisu
  • Zimny i cieply Bufet, a la Carte
  • Estetyczne serwowanie dań według zamówienia
  • Dbanie o czystość miejsca pracy
  • Przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:

  • Młody wiek, wysoka motywacja do pracy
  • Wykształcenie kucharz potwierdzone świadectwem i doświadczeniem zawodowym
  • Znajomość kuchni niemieckiej jest zalecana
  • Przestrzeganie norm i standardów produkcji, w szczególności standardów HACCP
  • Konieczna dobra znajomość języka niemieckiego
  • Akceptacja pracy rownież podczas weekendu i wieczorami. Często praca pod presją czasu
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Punktualność, samodzielność, sumienność i dokładność

Oferujemy:

  • Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne
  • Wynagrodzenie miesięczne netto: 1200 do 1300 euro (w piewszym roku pracy)
  • Wynagrodzenie miesięczne netto: 1400 do 1500 euro (po piewszym roku pracy)
  • + Napiwki 150 do 200 euro netto
  • Zakwaterowanie zapewnione i kosztuje ok. 150 do 300 euro miesięcznie

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.