Kucharz/ Kucharka

GASTAMO Job Service
Map
Monachium
(zagranica)
06.09.2018

Hotel w Niemczech, położony w Bawarii poszukuje osób na stanowisko

KUCHARZ

Miejsce pracy: Monachium

Zadania:

- przygotowywanie dań według ustalonego menu

- kontrola jakości serwowanych potraw

- zachowanie estetyki wydawanych dań

- zachowanie czystości na stanowisku pracy

Wymagania:

- znajomość j. niemieckiego

- doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku

- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach

- atrakcyjne WYNAGRODZENIE: 1800 euro netto

- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Oferta skierowana jest do zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

Praca od zaraz.

Gastamo Job Service – kompetencja – zaangażowanie – rzetelność - bezpieczeństwo

Aplikacje prosimy kierować na adres: praca.niemcy12@gmail.com

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr te.: 535 050 928