Kelner / Starszy kelner

GASTAMO Job Service
Map
Niemcy
(zagranica)
05.10.2018

Przedsiębiorstwo Dussmann Service Deutschland,

zajmujące się prowadzeniem działalności usługowej w branży żywienia zbiorowego i cateringu,

poszukuje pracownika na stanowisko Kelner / Starszy Kelner.

Prosimy o podanie stanowiska i nr referencyjnego w tytule wiadomości.

Numer referencyjny: 0011

Miejsce pracy: Monachium, Kursana Seniorenvilla

Data rozpoczęcia pracy: październik 2018

Obowiązki: obsługa mieszkańców domu opieki, stały kontakt z ludźmi starszymi

Wymagania:

- dobra znajomość j. niemieckiego

- doświadczenie na tym stanowisku

- umiejętność pracy w zespole

- dyspozycyjność

Oferujemy:

- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach

- WYNAGRODZENIE: od 1900  euro brutto

- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Gastamo Job Service – praca – sukces - satysfakcja

Aplikacje prosimy kierować na adres: biuro@gastamo.pl

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 535 050 928