O nas

PracawGastronomii.pl oferuje innowacyjne rozwiązania rekrutacyjne wspierające właścicieli restauracji, kawiarni, barów, klubów, pensjonatów, hoteli w skutecznej rekrutacji i budowaniu wizerunku firm jako pracodawców. Pracodawcom dostarczamy nowoczesne narzędzia do zarządzania aplikacjami oraz ofertami pracy. Szukającym pracy w branży gastronomicznej oferujemy bogatą bazę ofert pracy, a także branżowe kursy oraz szkolenia. Dostarczamy spersonalizowane, innowacyjne narzędzia do świadomego zarządzania karierą. Jako jedyni posiadamy również w naszym serwisie ogólnopolską bazę szkół gastronomicznych.

MISJA

Po co istniejemy?

PracawGastronomii.pl jest pierwszym w Polsce serwisem poświęconym wyłącznie pracy w gastronomii. Ułatwiamy pracodawcom kontakt z najlepszymi i doświadczonymi kandydatami. Szukającym pracy w branży gastronomicznej pomagamy w znalezieniu pracodawcy. Pomagamy również w rozwoju zawodowym, udostępniając w serwisie aktualne oferty kursów oraz szkoleń branżowych. 

WIZJA

W jakim kierunku podążamy?

Chcemy być cenionym liderem w obszarze dostarczania komercyjnych rozwiązań rekrutacyjnych marketingowych i wizerunkowych w obszarze rynku gastronomicznego w Polsce.

WARTOŚCI

Co jest motorem naszych działań?

Jakość. Bezpieczeństwo i Odpowiedzialność. Pokazują, co jest ważne dla nas i na czym koncentrujemy nasze działania. Jakość to nasz sposób myślenia – dostarczamy produkty i usługi, którym można zaufać. Najważniejsze są dla nas potrzeby i oczekiwania klientów. Bezpieczeństwo związane jest z użytkowaniem naszych serwisów. Dążymy do minimalizacji zagrożeń i maksymalizacji korzyści. Odpowiedzialność za prowadzone działania towarzyszy nam na każdym kroku procesu rekrutacji.

Klaster Gastronomiczny