Regulamin

Regulamin serwisu PracawGastronomii.pl

 1. Portal przeznaczony jest do zamieszczania ofert pracy przez pracodawców szukających pracowników w branży gastronomicznej i hotelarskiej.
 2. Zamieszczanie ogłoszeń odbywa się samodzielnie przez pracodawców po rejestracji w serwisie, lub przez pracowników serwisu PracawGastronomii.pl.
 3. Publikacja ogłoszeń trwa standardowo 30 dni, ale istnieje możliwość indywidualnego ustalania czasu emisji.
 4. Zamieszczenie oferty w serwisie odbywa się w ciągu 12 godzin od otrzymania zlecenia w dni robocze, a w przypadku dni wolnych od pracy nie później niż 12 w ciągu pierwszego dnia roboczego następującego po otrzymaniu zlecenia. Serwis nie odpowiada za opóźnienia wynikające z nieterminowego dostarczenia przez klientów materiałów koniecznych do emisji ogłoszenia, jak i z przyczyn technicznych i losowych.
 5. Opłata za zamieszczenie oferty lub reklamy dokonywana jest według obowiązującego cennika.
 6. Portal zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz do darmowej publikacji ofert pracy przez pracodawcę.
 7. Portal nie gromadzi danych osobowych użytkowników, innych niż imię, nazwisko i adres email. Portal nie udostępnię zgromadzonych adresów osobom trzecim.
 8. Wyróżnienie ogłoszenia trwa tydzień. Ilość wyróżnionych ogłoszeń jest ograniczona co wiąże się z możliwością czasowej niedostępności usługi, ale również z możliwością jej przedłużenia.
 9. Odpowiedzialność za treść ogłoszeń ponosi klient, portal odpowiada za prawidłowe wprowadzenie treści i ich zgodność z materiałami przekazanymi przez klienta.
 10. Za ewentualne roszczenie osób trzecich odpowiedzialność ponosi klient.
 11. Portal może odmówić publikacji ogłoszenia lub reklamy, których profil jest niezgodny z profilem portalu lub, jeśli ich treść narusza przepisy prawa, normy społeczne i obyczajowe. Portal może również odmówić emisji ogłoszenia bądź reklamy, które mogłyby zaszkodzić jego wizerunkowi lub narazić go na straty.
 12. Wszelkie uwagi dotyczace funkcjonowania serwisu prosimy składać na adres  kontakt@pracawgastronomii.pl