Pracodawca

Jeśli szukasz kelnera, kucharza, barmana czy szefa kuchni, serwis GastroPraca.pl jest narzędziem, dzięki któremu znalezienie pracowników będzie łatwiejsze niż do tej pory. Dlaczego? Jesteśmy pierwszym na rynku serwisem z ofertami pracy w branży gastronomicznej.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie nie tylko w gastronomii, ale również w branży doradztwa personalnego. Nasz wiedza, dostępne narzędzia oraz świadomość marki, którą budujemy wśród personelu gastronomicznego od dwóch lat, pozwala nam zmierzyć się z każdym wyzwaniem.

Nie tylko oferty pracy

GastroPraca.pl to nie tylko ogłoszenia. To również platforma, na której restauracje, kluby czy hotele mogą zaprezentować się jako atrakcyjni pracodawcy. Usługi wizerunkowe to nie tylko prezentacja logo w ofertach pracy.

Zachęcamy to publikacji profilu firmy, krótkiej prezentacji graficznej z informacjami o firmie, aktualnych ofertach pracy oraz planowanych rekrutacjach. Dzięki temu kandydaci będą mogli zapoznać się również z przyszłym miejscem pracy.

Publikacja profilu to dodatkowe korzyści, między innymi logo restauracji, klubu czy hotelu na stronie głównej serwisu. 

Bądź na bieżąco, zaprenumeruj nasz newsletter

Prenumerując nasz newsletter, otrzymasz raz w miesiącu informacje o naszych produktach, usługach oraz dowiesz się co nowego dzieje się w branży gastronomicznej. Przedstawimy Ci również nasze statystyki i korzyści, jakie możesz otrzymać, decydując się na stałą współpracę z nami.

A może chcesz zamieścić reklamę w serwisie GastroPraca.pl?  Napisz do nas!